Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  soub's Rating My Rating
1
Moulin Rouge! 2001,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
3
Constantine 2005,  R)
4
Chocolat 2000,  PG-13)
5
Tim Burton's Corpse Bride 2005,  PG)
6
Finding Neverland 2004,  PG)
7
Underworld 2003,  R)
8
Underworld: Evolution 2006,  R)
9
Madagascar 2005,  PG)
10
The Amityville Horror 2005,  R)
11
Unleashed (Danny the Dog) 2005,  R)
12
Beetlejuice 1988,  PG)
13
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
14
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
15
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
16
The Silence of the Lambs 1991,  R)
17
Hannibal 2001,  R)
18
Red Dragon 2002,  R)
19
Eragon 2006,  PG)
Eragon
FUcking Nice Dragoon ! i want one :)
20
Kingdom of Heaven 2005,  R)
21
C.R.A.Z.Y. (Crazy) 2005,  R)
22
Fracture 2007,  R)
Fracture
WAAAHHH !
23
Hannibal Rising 2007,  R)
24
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
25
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
malaaaade !!!! :D:D:D:D:d

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments