My Favorite Movies
| soralacerda's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 2 |
The Motorcycle Diaries (Diarios de Motocicleta) 2003, R) |
|
| 3 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 4 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 5 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 6 |
The Mirror Has Two Faces 1996, PG-13) |
|
| 7 |
My Life Without Me 2003, R) |
|
| 8 |
The Secret Life of Words 2006, Unrated) |
|
| 9 |
Amnesia 1996, R) |
|
| 10 |
The Silence of the Lambs 1991, R) |
|
| 11 |
Legends of the Fall 1994, R) |











