Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  sophinia's Rating My Rating
1
Van Helsing 2004,  PG-13)
Van Helsing
fantastic film.seen it so many times and i still feel like its the first time
2
Underworld 2003,  R)
Underworld
fantastic film.love the special effects
3
Underworld: Evolution 2006,  R)
Underworld: Evolution
better than the original loved this final cam efll circle
4
Drumline 2002,  PG-13)
Drumline
fantastic seen it so many times i reccomend it
5
Buffy the Vampire Slayer 1992,  PG-13)
Buffy the Vampire Slayer
loved it.and the series was awesome
6
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
8
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
9
Sailor Moon S 2004,  Unrated)
10
Sailor Moon Super S the Movie: Black Dream Hole 1995,  Unrated)
11
Sailor Moon S the Movie: Hearts in Ice 1994,  PG-13)
12
Sailor Moon R the Movie: Promise of the Rose 2000,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments