My Favorite Movies
| soonbut's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 3 |
Jeepers Creepers 2 2003, R) |
|
| 4 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 5 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 6 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 7 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
|
| 8 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 9 |
Army of Darkness 1993, R) |
|
| 10 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 11 |
Underworld 2003, R) |
|
| 12 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 13 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 14 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 15 |
The Greatest Game Ever Played 2005, PG) |
|
| 16 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 17 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 18 |
Constantine 2005, R) |
|
| 19 |
Pumpkinhead 1988, R) |
|
| 20 |
House (Ding Dong, You're Dead) 1986, R) |
|
| 21 |
Just Friends 2005, PG-13) |
|
| 22 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 23 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 24 |
Blade: Trinity 2004, R) |
























