My Favorite Movies
| sonercambel's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 2 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 3 |
The Life of David Gale 2003, R) |
|
| 4 |
Man on Fire 2004, R) |
|
| 5 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Ali 2001, R) |
|
| 7 |
Turks in Space (Dunyayi kurtaran adamin oglu) 2006, Unrated) |
|
| 8 |
G.O.R.A. 2004, Unrated) |
|
| 9 |
Hokkabaz 2006, Unrated) |
|
| 10 |
The New World 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Ronin 1998, R) |
|
| 12 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 13 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 14 |
Cars 2006, G) |
|
| 15 |
Underworld 2003, R) |
|
| 16 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 17 |
Hercules in the Underworld 1994, Unrated) |
|
| 18 |
Ancient Evil 2: Guardian of the Underworld (Anubis: Rising) 2005, R) |
|
| 19 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 20 |
Exotic House of Wax: Legacy of Lust 1996, R) |



















