My Favorite Movies


  son0fJorel's Rating My Rating
1
Superman 1978,  PG)
2
Superman Returns 2006,  PG-13)
3
Superman II 1981,  PG)
4
Superman III 1983,  PG)
5
The Complete Superman Cartoons 2000,  Unrated)
6
Superman IV: The Quest for Peace 1987,  PG)
7
Superman II: The Richard Donner Cut 2006,  PG)
8
Look Up in the Sky: The Amazing Story of Superman 2006,  Unrated)
9
Superman: Brainiac Attacks 2006,  Unrated)
10
Superman 2005,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments