My Favorite Movies
| SolarShockX's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Kiss Kiss, Bang Bang 2005, R) |
|
| 2 |
Almost Famous 2000, R) |
|
| 3 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 4 |
Drive 2011, R) |
|
| 5 |
The Wrestler 2008, R) |
|
| 6 |
Dazed and Confused 1993, R) |
|
| 7 |
The Ten 2007, R) |
|
| 8 |
American Beauty 1999, R) |
|
| 9 |
Piranha 3-D 2010, R) |
|
| 10 |
Battle Royale 3D 2001, Unrated) |










