My Favorite Movies


  soggysam's Rating My Rating
1
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
Coyote Ugly
brilliant film
2
The Sweetest Thing 2002,  R)
The Sweetest Thing
pmsl all the time at this film
3
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
black guy dressing up as women lol
4
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
5
First Daughter 2004,  PG)
6
50 First Dates 2004,  PG-13)
7
American Pie 1999,  R)
American Pie
Stiffler is the best
8
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
9
Honey 2003,  PG-13)
10
The Wedding Planner 2001,  PG-13)
11
American Pie 2 2001,  R)
12
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
13
High School Musical 2006,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments