My Favorite Movies


  softblluv's Rating My Rating
1
Dust to Glory 2004,  PG)
Dust to Glory
u can only like it if u no wat the baja 1000 is...
2
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
i always luv captian jack... hes sooo funny. it ended wierd, though
3
Legally Blonde 2001,  PG-13)
Legally Blonde
soooooo much fun to watch
4
The Dukes of Hazzard 2005,  PG-13)
The Dukes of Hazzard
100% better than the original one!!!!!!!!
5
Employee of the Month 2006,  PG-13)
Employee of the Month
makes me laugh... as u can tell i love funny movies... NOT SCARY ONES!!!!!!!!!!
6
The Sandlot 1993,  PG)
The Sandlot
i luv this movie sooooo much! its halarious
7
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
those girls are MMEEAANNN but its funny
8
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
1 OF THE BEST MOVIES EVER
9
Wedding Crashers 2005,  R)
Wedding Crashers
it was so interesting.....
10
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
super funny duh... cuz it has adam sadler in it
11
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
again funny cuz of mr. adam
12
Grease 1978,  PG)
Grease
a major classic

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments