My Favorite Movies
| sofiesoso2006's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 3 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 4 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 5 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 6 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Ice Princess 2005, G) |
|
| 8 |
The Prince and Me 2004, PG) |
|
| 9 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 10 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 11 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 13 |
A Little Princess 1995, G) |
|
| 14 |
Cinderella 1950, G) |
|
| 15 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 16 |
Beauty and the Beast 1986, G) |
















