Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. soccerliz
  2. Elizabeth

Parites of the Caribbean,Mean Girls,White Chicks,and The Lake House

  soccerliz's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
The best movie there is i loved i
t
3
Step Up 2006,  PG-13)
4
The Break-Up 2006,  PG-13)
5
She's the Man 2006,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
7
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
8
Little Man 2006,  PG-13)
9
Elf 2003,  PG)
10
Elizabethtown 2005,  PG-13)
11
Troy 2004,  R)
12
That's So Raven - Raven's House Party 2005,  G)
13
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
14
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
Really Good, but sad

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments