My Favorite Movies
| soadfreak4658's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Seven (Se7en) 1995, R) |
|
| 2 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 3 |
Hannibal 2001, R) |
|
| 4 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Princess Mononoke (Mononoke-hime) 1999, PG-13) |
|
| 6 |
The Silence of the Lambs 1991, R) |
|
| 7 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 8 |
Memento 2000, R) |
|
| 9 |
300 2007, R) |
|
| 10 |
What Dreams May Come 1998, PG-13) |
|
| 11 |
One Hour Photo 2002, R) |
|
| 12 |
Pan's Labyrinth 2006, R) |












