My Favorite Movies
| sntmom2004's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Message in a Bottle 1999, PG-13) |
|
| 3 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 4 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 5 |
Peter Pan 1953, G) |
|
| 6 |
Scent of a Woman 1992, R) |
|
| 7 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 8 |
Harley Davidson and the Marlboro Man 1991, R) |
|
| 9 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Grease 2 1982, PG) |
|
| 11 |
Broken Bridges 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Nights in Rodanthe 2008, PG-13) |












