My Favorite Movies
| snowgurl753's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Music and Lyrics 2007, PG-13) |
|
| 3 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 4 |
My Big Fat Greek Wedding 2002, PG) |
|
| 5 |
Big Fat Liar 2002, PG) |
|
| 6 |
My Best Friend's Wedding 1997, PG-13) |
|
| 7 |
Old School 2003, R) |
|
| 8 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 9 |
The Parent Trap 1998, PG) |
|
| 10 |
Father of the Bride 1991, PG) |
|
| 11 |
Father of the Bride Part II 1995, PG) |
|
| 12 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 13 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 14 |
Ice Princess 2005, G) |
|
| 15 |
Mr. Holland's Opus 1995, PG) |
|
| 16 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 18 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 19 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 20 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 21 |
In Her Shoes 2005, PG-13) |
|
| 22 |
Hansel & Gretel 2002, PG) |
|
| 23 |
Sister Act 1992, PG) |
|
| 24 |
Sister Act 2: Back in the Habit 1993, PG) |
























