My Favorite Movies
| snowflake241's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
AVP - Alien Vs. Predator 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 8 |
Van Wilder: The Rise of Taj (Van Wilder 2) 2006, R) |
|
| 9 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 10 |
Scream 1996, R) |
|
| 11 |
Scream 2 1997, R) |
|
| 12 |
Scream 3 2000, R) |
|
| 13 |
Alien 1979, R) |
|
| 14 |
Aliens 1986, R) |
|
| 15 |
Alien3 1992, R) |
|
| 16 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 17 |
Bad Boys 1983, R) |
|
| 18 |
Men in Black 1997, PG-13) |
|
| 19 |
Men in Black II 2002, PG-13) |
|
| 20 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |




















