My Favorite Movies
| SnowEater12's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
O Brother, Where Art Thou? 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 3 |
Better Off Dead 1985, PG) |
|
| 4 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 5 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 6 |
Galaxy Quest 1999, PG) |
|
| 7 |
The Fugitive 1993, PG-13) |
|
| 8 |
Serenity 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Secondhand Lions 2003, PG) |
|
| 10 |
Warrior 2011, PG-13) |
|
| 11 |
Big Fish 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Run Fatboy Run 2008, PG-13) |
|
| 13 |
Matchstick Men 2003, PG-13) |
|
| 14 |
The Guardian 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Robin Hood 2010, PG-13) |
|
| 16 |
The A-Team 2010, PG-13) |
|
| 17 |
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy 2005, PG) |
|
| 18 |
Inception 2010, PG-13) |
|
| 19 |
The Perfect Storm 2000, PG-13) |
|
| 20 |
Star Trek II - The Wrath of Khan 1982, PG) |




















