My Favorite Movies


  snowdrop46's Rating My Rating
1
High Tension (Switchblade Romance) 2003,  R)
2
Kuchisake-onna (A Slit-Mouthed Woman) (Carved) 2007,  Unrated)
3
Sick Nurses (Suay Laak Sai) 2007,  Unrated)
4
Saving Face 2004,  R)
5
Love My Life 2006,  Unrated)
6
The Suicide Song 2007,  Unrated)
7
Ghost Story 1981,  R)
8
Crash 2005,  R)
Crash
Awesome movie







AWSOME MOVIE.....
9
Match Point 2005,  R)
Match Point
Love my girl Scarlett Johanson
10
American Psycho 2000,  R)
American Psycho
"I am Simply not there"







"I am Simply not there"
11
Dark Days 2000,  Unrated)
Dark Days
Great Documentary!!







Wow.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments