My Favorite Movies
| snoopyfan216's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 3 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 4 |
The Shining 1980, R) |
|
| 5 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Shallow Hal 2001, PG-13) |
|
| 7 |
The Proposal 2009, PG-13) |
|
| 8 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 9 |
Just Married 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Daddy Day Care 2003, PG) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Look Who's Talking 1989, PG-13) |











