My Favorite Movies
| snflower05's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 6 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 7 |
Old School 2003, R) |
|
| 8 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 9 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 10 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 11 |
Grease 1978, PG) |
|
| 12 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 13 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 14 |
300 2007, R) |
|
| 15 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 16 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
















