My Favorite Movies
| snehacrazy303's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 2 |
Rock 'N' Roll High School Forever 1991, PG-13) |
|
| 3 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |
|
| 4 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 5 |
Jab We Met 2007, PG) |
|
| 6 |
Haven't We Met Before? 2002, R) |
|
| 7 |
The Night We Never Met 1993, R) |
|
| 8 |
Till I Met You 2006, Unrated) |
|
| 9 |
Shall We Dance? (Shall We Dansu?) 1996, PG) |
|
| 10 |
We R Friends 2006, Unrated) |
|
| 11 |
Why We Fight 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Aamir 2008, Unrated) |
|
| 13 |
Rang De Basanti (Paint it Yellow) 2005, Unrated) |
|
| 14 |
Ta Ra Rum Pum 2007, Unrated) |
|
| 15 |
The Girl Next Door 2007, R) |
|
| 16 |
Jaane Tu Ya Jaane Na 2008, Unrated) |
|
| 17 |
Bachna Ae Haseeno 2008, Unrated) |















