My Favorite Movies
| smsluvsu's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 5 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Joy Ride 2001, R) |
|
| 7 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 8 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 9 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 11 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 12 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 13 |
Stay Alive 2006, PG-13) |
|
| 14 |
House of Wax 1953, Unrated) |
|
| 15 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 16 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 17 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 18 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 19 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 20 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 21 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 22 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 23 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 24 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 25 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |

























