My Favorite Movies


  smpkgrene's Rating My Rating
1
Blue Collar Comedy Tour: The Movie 2003,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
4
Finding Nemo 2003,  G)
5
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
6
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
7
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
8
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
9
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
10
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
11
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
12
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
13
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
14
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
15
The Longest Yard 2005,  PG-13)
16
Shrek 2001,  PG)
17
Pretty Woman 1990,  R)
18
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
19
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
20
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
21
Scary Movie 2 2001,  R)
22
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
23
X-Men 2000,  PG-13)
24
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
25
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
26
Crouching Tiger, Hidden Dragon (Wo hu cang long) 2003,  PG-13)
27
House of Flying Daggers (Shi mian mai fu) 2004,  PG-13)
28
The Last Samurai 2003,  R)
29
Memoirs of a Geisha 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments