My Favorite Movies


  Smooches92's Rating My Rating
1
Big Daddy 1999,  PG-13)
2
Meet the Parents 2000,  PG-13)
3
Blue Streak 1999,  PG-13)
4
National Security 2003,  PG-13)
5
You Got Served 2004,  PG-13)
You Got Served
I looove the dancin' in here
6
Wedding Crashers 2005,  R)
7
Inside Man 2006,  R)
8
The First Wives Club 1996,  PG)
9
Gia 1998,  R)
10
Die Hard 1988,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments