My Favorite Movies
| smokinwolf81's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Serenity 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Slither 2006, R) |
|
| 3 |
Underworld 2003, R) |
|
| 4 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 9 |
Hackers 1995, PG-13) |
|
| 10 |
Garden State 2004, R) |
|
| 11 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 12 |
Foxfire 1996, R) |
|
| 13 |
Serendipity 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Girl, Interrupted 1999, R) |
|
| 15 |
The Lost Boys 1987, R) |
|
| 16 |
Saved! 2003, PG-13) |
|
| 17 |
The Rocky Horror Picture Show 1975, R) |
|
| 18 |
Better Than Chocolate 1999, R) |


















