My Favorite Movies
| SmokeyMcPot78's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mallrats 1995, R) |
|
| 2 |
Clerks 1994, R) |
|
| 3 |
Top Gun 1986, PG) |
|
| 4 |
Drive 1998, R) |
|
| 5 |
Akira 1988, R) |
|
| 6 |
Fist of the North Star 1998, R) |
|
| 7 |
Ninja Scroll 1986, Unrated) |
|
| 8 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Scarface 1983, R) |
|
| 10 |
Donnie Brasco 1997, R) |
|
| 11 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 12 |
The Godfather, Part II 1974, R) |
|
| 13 |
The Godfather, Part III 1990, R) |
|
| 14 |
Casino 1995, R) |
|
| 15 |
GoodFellas 1990, R) |
|
| 16 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 17 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 18 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 19 |
Resident Evil: Extinction 2007, R) |



















