My Favorite Movies
| SMOKE185's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Four Brothers 2005, R) |
|
| 2 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 3 |
300 2007, R) |
|
| 4 |
Troy 2004, R) |
|
| 5 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 6 |
Get Rich or Die Tryin' 2005, R) |
|
| 7 |
Man on Fire 2004, R) |
|
| 8 |
Belly 1998, R) |
|
| 9 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Number 23 2007, R) |
|
| 11 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 13 |
Friday 1995, R) |
|
| 14 |
Next Friday 2000, R) |
|
| 15 |
How High 2001, R) |
|
| 16 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 17 |
Unleashed (Danny the Dog) 2005, R) |
|
| 18 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 19 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 20 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |




















