My Favorite Movies
| smityreece's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Sister Act 1992, PG) |
|
| 4 |
Sister Act 2: Back in the Habit 1993, PG) |
|
| 5 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Crocodile Dundee 1986, PG-13) |
|
| 7 |
Crocodile Dundee II 1988, PG) |
|
| 8 |
Crocodile Dundee in Los Angeles 2001, PG) |
|
| 9 |
Wild Wild West 1999, PG-13) |
|
| 10 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 11 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |











