My Favorite Movies


  1. smily01
  2. kylie

movies i love

  smily01's Rating My Rating
1
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
I love this movie prety sick its diffrent from the first two which makes it as good as them
2
Little Man 2006,  PG-13)
Little Man
He he this is so cute nd funny as i laughed all the way through
3
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
This movie was prety good nd omg that guy is so dam hot i tell ya yummy he he
4
Underworld: Evolution 2006,  R)
Underworld: Evolution
I loved the first one and this one was just as good i love vampire movies
5
Bad Boys II 2003,  R)
Bad Boys II
OMG funny as movie far out there hallerious together nd i loved this one more then the first one he he watch it if u havent seen it
6
Bad Boys 1995,  R)
Bad Boys
This was a prety good movies man there funny together
7
Black Hawk Down 2001,  R)
Black Hawk Down
This was a prety good movie was good in many diffrent ways nd showed ya how life can be like in diffrent countrys nd josh hartnett was in it so of course it was good
8
Now and Then 1995,  PG-13)
Now and Then
I love this movie as an oldie but will always be a goodie i will allways love dis movie
9
Into the Blue 2005,  PG-13)
Into the Blue
I liked dis movie was prety good and even better cos paul walkek was in it wit no top on mmmmm gotta love him
10
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
11
Blue Crush 2002,  PG-13)
12
Final Destination 2000,  R)
13
Final Destination 2 2003,  R)
14
Final Destination 3 2006,  R)
15
The Faculty 1998,  R)
16
Halloween H2O 1998,  R)
17
Blade: Trinity 2004,  R)
18
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
Pearl Harbor
OMG this is a wicked as movie nd makes me cry every time i watch it i will never get sick off this film or josh hartnett at all mmmmm so dam hot
19
Resident Evil 2002,  R)
20
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
21
Coach Carter 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments