My Favorite Movies
I like some movies that make me laugh and kissing movies too
| smileyjess7's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Elf 2003, PG) |
|
| 2 |
Garfield - The Movie 2004, PG) |
|
| 3 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Save the Last Dance 2 2006, PG-13) |
|
| 5 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Indiana Jones and the Last Crusade 1989, PG-13) |
|
| 7 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 8 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 9 |
Pride and Prejudice 2005, PG) |
|
| 10 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |










