My Favorite Movies
| smileybekah's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 5 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 6 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 7 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 8 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Lethal Weapon 1987, R) |
|
| 10 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 11 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 12 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 13 |
There's Something About Mary 1998, R) |
|
| 14 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
|
| 15 |
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 2007, R) |
|
| 16 |
Iron Man 2008, PG-13) |
















