My Favorite Movies


  Smiley19's Rating My Rating
1
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
2
8 Mile 2002,  R)
8 Mile
excellennt film eminem did a great job in it
3
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
Very Good film Excellent
4
Child's Play 1988,  R)
5
Child's Play 2 1990,  R)
6
Child's Play 3 1991,  R)
Child's Play 3
best film i ever seen
7
Bride of Chucky 1998,  R)
8
Seed Of Chucky 2004,  R)
9
Get Rich or Die Tryin' 2005,  R)
Get Rich or Die Tryin'
gr8 film
10
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
very good
11
Just Friends 2005,  PG-13)
12
Meet the Parents 2000,  PG-13)
13
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
very funny
14
Annie 1981,  PG)
Annie
Best Ever
15
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
brilliant film
16
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
17
Saw 2004,  R)
18
Saw II 2005,  R)
19
Saw III 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments