My Favorite Movies


  SMGfan4lyf's Rating My Rating
1
The Grudge 2004,  PG-13)
The Grudge
such a good movie!!!
2
The Grudge 2 2006,  PG-13)
3
Cool Money (The Pierre Heist) 2005,  Unrated)
4
Southland Tales 2006,  R)
5
Simply Irresistible 1999,  PG-13)
Simply Irresistible
So cute
6
Chance 2002,  Unrated)
Chance
absoloutely love it!
7
Scream 3 2000,  R)
Scream 3
not too much smg :(
8
The Crow - Wicked Prayer 2005,  R)
The Crow - Wicked Prayer
so good.
9
These Girls 2006,  R)
These Girls
this was a great movie!!!! david is so good.
10
Taboo 2002,  R)
Taboo
this was a little wierd. but good
11
Moulin Rouge! 2001,  PG-13)
Moulin Rouge!
I love this!!! its sooo good but the end is sad..i heart it so much
12
Chicago 2002,  PG-13)
13
Footloose 1984,  PG)
14
TMNT 2007,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments