My Favorite Movies
brokeback mountain
walk to remember
dirty dancing
titanic
saw
| smexistef's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Brokeback Mountain 2005, R) |
|
| 2 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 3 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 4 |
Footloose 1984, PG) |
|
| 5 |
I Am Sam 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 7 |
Jarhead 2005, R) |
|
| 8 |
The Guru 2002, R) |
|
| 9 |
Valentine 2001, R) |
|
| 10 |
Grease 1978, PG) |










