My Favorite Movies
i WAnt watcHing horrOrs, adVenture, love, fUnny and suSpense movIes..
| sme7777's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Horror in the Wind 2008, Unrated) |
|
| 2 |
Beyond the Dunwich Horror 2008, Unrated) |
|
| 3 |
Horror of Dracula 1958, Unrated) |
|
| 4 |
Snoop Dogg's Hood of Horror 2006, R) |
|
| 5 |
Dementia (Daughter of Horror) 1955, Unrated) |
|
| 6 |
Funny Ladies 2004, Unrated) |
|
| 7 |
Dead Funny 1995, R) |
|
| 8 |
Truth About Love 2004, R) |
|
| 9 |
Love Lies Bleeding 2007, R) |
|
| 10 |
Death in Love 2009, R) |









