My Favorite Movies
| SMCcmp1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Hostel: Part II 2007, R) |
|
| 3 |
Hostel 2006, R) |
|
| 4 |
Wrong Turn 2003, R) |
|
| 5 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 9 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 10 |
Sin City 2005, R) |
|
| 11 |
Little Man 2006, PG-13) |











