My Favorite Movies


  Smashling's Rating My Rating
1
High School Musical 2006,  G)
2
High School Musical 2 2007,  G)
3
Beaches 1988,  PG-13)
4
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
5
Save the Last Dance 2 2006,  PG-13)
6
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
7
Over the Hedge 2006,  PG)
8
Barnyard: The Original Party Animals 2006,  PG)
9
Jerry Maguire 1996,  R)
10
Legally Blonde 2001,  PG-13)
11
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003,  PG-13)
12
300 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments