My Favorite Movies


  smartie062011's Rating My Rating
1
Dr. Seuss' How the Grinch Stole Christmas 2001,  PG)
2
Scrooge (A Christmas Carol) 1951,  Unrated)
3
Christmas with the Kranks 2004,  PG)
4
A Christmas Story 1983,  PG)
5
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
6
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
7
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
8
Grease 1978,  PG)
9
Grease 2 1982,  PG)
10
8 Seconds 1994,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments