My Favorite Movies
| slthwr05's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Legend 1986, PG) |
|
| 5 |
Risky Business 1983, R) |
|
| 6 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 7 |
Grease 1978, PG) |
|
| 8 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 9 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 10 |
Top Gun 1986, PG) |
|
| 11 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |











