Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  SlpBabe's Rating My Rating
1
A Walk to Remember 2002,  PG)
2
My Girl 1991,  PG)
My Girl
So sweet, it makes me wanna cry...~sniff~
3
The Passion of the Christ 2004,  R)
The Passion of the Christ
AESOME!!!!!
4
The Perfect Man 2005,  PG)
5
Freedom Writers 2007,  PG-13)
Freedom Writers
~Awsome and inspiring movie!!!~
6
Bring It On 2000,  PG-13)
7
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
8
Step Up 2006,  PG-13)
9
Honey 2003,  PG-13)
10
The Pursuit of Happyness 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments