My Favorite Movies


  slimt316's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings 1978,  PG)
2
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
4
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
I found this to be a great movie and I really enjoyed it.
5
Training Day 2001,  R)
6
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
7
Madea Goes to Jail 2006,  PG-13)
8
Braveheart 1995,  R)
9
Get on the Bus 1996,  R)
10
The Hills Have Eyes 2006,  R)
11
The Hills Have Eyes 2 2007,  R)
12
Face/Off 1997,  R)
13
The Untouchables 1987,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments