Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Slaughtered's Rating My Rating
1
Trainspotting 1996,  R)
2
Donnie Darko 2001,  R)
Donnie Darko
One of my favourites
3
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
4
Ginger Snaps 2000,  R)
5
Ginger Snaps 2 - Unleashed 2004,  R)
6
The Devil's Rejects 2005,  R)
7
Team America - World Police 2004,  R)
8
Ginger Snaps Back - The Beginning 2004,  R)
9
House of 1000 Corpses 2002,  R)
10
Wonderland 2003,  R)
11
Party Monster 2003,  R)
12
The Shining 1980,  R)
13
Idle Hands 1999,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments