My Favorite Movies


  slapahhoe25's Rating My Rating
1
Getting Played 2006,  PG-13)
Getting Played
Must See
2
Aeon Flux 2005,  PG-13)
Aeon Flux
Love Movies Like This
3
John Q 2001,  PG-13)
John Q
Denzel Denzel Denzeeelll
4
The Color Purple 1985,  PG-13)
The Color Purple
Woopie Made Tha Movie
5
Thirteen Ghosts (13 Ghosts) 2001,  R)
Thirteen Ghosts (13 Ghosts)
Yeaaaaaaaaa
6
Hell House 2001,  Unrated)
7
Howard the Duck 1986,  PG)
Howard the Duck
Aww Shyt A Ole Time Fav
8
Big Momma's House 2000,  PG-13)
Big Momma's House
Martin Is Stupid... Funny As Hell
9
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
Big Momma's House 2
Once Again Martin Wit His Crazy Ass
10
Bad Boys 1995,  R)
Bad Boys
Will And Martin What Two Very Sexy Ass Men
11
Bad Boys II 2003,  R)
Bad Boys II
Love It
12
Bad Seed 2001,  R)
Bad Seed
Tell Me What You Thank Of This One

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments