My Favorite Movies


  sky1dancer's Rating My Rating
1
Bill & Ted's Excellent Adventure 1989,  PG)
2
Bill & Ted's Bogus Journey 1991,  PG)
3
To Kill A Mockingbird 1962,  Unrated)
4
Natural Born Killers 1994,  R)
5
Fight Club 1999,  R)
6
Pulp Fiction 1994,  R)
7
Gattaca 1997,  PG-13)
8
Henry & June 1990,  NC-17)
9
Seven Years in Tibet 1997,  PG-13)
10
Kalifornia 1993,  R)
11
Shaun of the Dead 2004,  R)
12
Hair 1979,  PG)
13
Grease 1978,  PG)
14
Grease 2 1982,  PG)
15
Stranger Than Fiction 2006,  PG-13)
Stranger Than Fiction
Loved it! Loved it! Loved it! Very nice way to spend 2 hours.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments