Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  skorkie's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
2
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
absoultly love em
4
Shrek 2001,  PG)
5
Shrek the Third 2007,  PG)
6
Shrek 2 2004,  PG)
7
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
8
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
9
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)
10
The Hitcher 2007,  R)
11
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
12
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
13
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
14
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
15
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
16
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
17
Sunshine 2007,  R)
18
Red Eye 2005,  PG-13)
19
Zodiac 2007,  R)
20
The Reaping 2007,  R)
21
Die Hard 1988,  R)
22
Live Free or Die Hard 2007,  PG-13)
23
Die Hard 3: With a Vengeance 1995,  R)
24
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments