My Favorite Movies
| skindrew2003's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Beetlejuice 1988, PG) |
|
| 3 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 4 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 5 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 6 |
The Dark Crystal 1982, PG) |
|
| 7 |
Brokeback Mountain 2005, R) |
|
| 8 |
A River Runs Through It 1992, PG) |
|
| 9 |
Erin Brockovich 2000, R) |
|
| 10 |
Grease 1978, PG) |










