Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  skigirl264's Rating My Rating
1
The Parent Trap 1998,  PG)
The Parent Trap
loved it!!!!!!!!!!!!
2
Dodgeball - A True Underdog Story 2004,  PG-13)
Dodgeball - A True Underdog Story
loved it!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
What a Girl Wants 2003,  PG)
What a Girl Wants
i love this movie!
4
Uptown Girls 2003,  PG-13)
Uptown Girls
it was pretty good!
5
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
pretty good
6
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
7
Legally Blonde 2001,  PG-13)
Legally Blonde
Love it!!!!!!!!!!!
8
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003,  PG-13)
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde
great!!!
9
The Holiday 2006,  PG-13)
The Holiday
i thought it was really good!!!
10
Epic Movie 2007,  PG-13)
Epic Movie
i really liked it!
11
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
it was pretty good
12
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
Cheaper by the Dozen 2
I really liked it!!!! I think that it's better than the first one!!!
13
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
Cheaper by the Dozen
loved it!
14
Yours, Mine & Ours 2005,  PG)
Yours, Mine & Ours
Loved it!!!
15
Material Girls 2006,  PG)
16
The Perfect Man 2005,  PG)
The Perfect Man
i liked this movie!!!!
17
Raise Your Voice 2004,  PG)
Raise Your Voice
It was pretty good!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments