Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. Skeezeball
  2. Kat

Random movies i love.

  Skeezeball's Rating My Rating
1
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
LOVE this movie
2
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
3
Pulp Fiction 1994,  R)
4
Slacker 1991,  R)
5
Orange County 2002,  PG-13)
6
Slackers 2002,  R)
7
One Flew Over the Cuckoo's Nest 1975,  R)
8
Walk the Line 2005,  PG-13)
9
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
10
Cinderella 1950,  G)
11
Pan's Labyrinth 2006,  R)
Pan's Labyrinth
What a breathtaking movie! One of the best i've seen in a long time, i highly recommend this one to everyone!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments