Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  skatertoes169's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
AWESOME! I LOVE IT!!!
2
Date Movie 2006,  PG-13)
Date Movie
it rocks and is really funny
3
Hairspray 2007,  PG)
Hairspray
i liked it a lot. lots of dancing. John Travolta was funny
4
Blades of Glory 2007,  PG-13)
Blades of Glory
wicked funny
5
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
The Simpsons Movie
SO FUNNY!!!!!!!!!! LOVE IT!
6
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
awesome
7
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
really good i own it
8
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
very good
9
Grease 1978,  PG)
Grease
the original High school musical
10
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
11
The Benchwarmers 2006,  PG-13)
The Benchwarmers
really good and funny
12
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
13
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
Harry Potter and the Half-Blood Prince
want to see
14
Unaccompanied Minors 2006,  PG)
Unaccompanied Minors
It is great! I loved it!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments