My Favorite Movies


  sk8ermatty's Rating My Rating
1
The Terminator 1984,  R)
The Terminator
good but not the best terminator
2
Terminator 2: Judgment Day 1991,  R)
Terminator 2: Judgment Day
pretty gd
3
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003,  R)
Terminator 3 - Rise of the Machines
the best terminator
4
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
scary but funny
5
Scary Movie 2 2001,  R)
Scary Movie 2
not as funny as the first
6
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
Scary Movie 3
youll wet yourself with laughter
7
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
hilarious
8
Jackass - The Movie 2002,  R)
Jackass - The Movie
dumb ass amazing
9
Jackass: Number Two 2006,  R)
10
Big Daddy 1999,  PG-13)
11
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
2 kool 4 skool
12
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
whale gd!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments