My Favorite Movies
| sirensong's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Grease 1978, PG) |
|
| 9 |
Cry-Baby 1990, PG-13) |
|
| 10 |
Hairspray 1988, PG) |
|
| 11 |
The Outsiders 1983, PG) |










